Kurumsal

Denge Psikolojik Danışmanlık Hakkında
Kurumsal

Son derece hızlı teknolojik ve sosyal değişimler yaşadığımız bu çağda sıkça karşılaştığımız çeşitli problemler hepimizin yoğun stres yaşamamıza neden olmaktadır. Böyle bir dönemde insanların ruh sağlığı konusunda profesyonel destek alması daha da fazla ihtiyaç haline gelmiştir.

Kurumsal

Denge Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak 2000 yılından bugüne alanında tecrübeli psikologlarla Psikolojik danışmanlık alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Senelerin getirdiği tecrübemizle danışanlarımızın ihtiyaç ve istekleri dikkate alarak ve yenilenerek yolumuza devam etmekteyız.

Amacımız danışanlarımızın bireysel ve aile olarak karşılaştığı sorunlarına bilimsel, ahlaki, sosyal ve insani değerleri gözönüne alarak yardım sunmaktır. Merkezimizde bireysel, aile, çift, çocuk ve ergen psikoterapileri, standard ve projektif test ölçümleri ve değerlendirilmesi, seminer ve eğitim faaliyetleri sürdürülmekte tıp uzmanlarıyla birlikte hareket edilmesi gereken durumlarda poliklinik ve hastanelerdeki psikiyatrist ve nörologlara yönlendirme yaparak hastaların tedavisinin takibi yapılmaktadır.

Uzmanlarımızı Tanımak İçin Tıklayın